تبلیغات
جالب انگیزناک - آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از ستارگان پاپ و 6.8 (که دیگه همه میشناسن) که برای حمایت از مهدی کروبی خوندن پیشنهاد میکنم این آهنگ رو از دست ندید(پخش اختصاصی)
پنجشنبه 21 خرداد 1388

آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از ستارگان پاپ و 6.8 (که دیگه همه میشناسن) که برای حمایت از مهدی کروبی خوندن پیشنهاد میکنم این آهنگ رو از دست ندید(پخش اختصاصی)

• نوع مطلب: آهنگ های ایرانی ،
• نوشته شده توسط: سعید

آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از ستارگان پاپ و 6.8  (که دیگه همه میشناسن) که برای حمایت از  مهدی کروبی خوندن  پیشنهاد میکنم این آهنگ رو از دست ندید(پخش اختصاصی)نظر سنجی عجیب !! برای اینکه سایت کاملا بی طرف به انتخابات نگاه میکند و داغ بودن موضوع و تشویق بازدید کنندگان به رای دادن ( نبود گزینه هیچکدام )
دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ خورشیدی، برگزار خواهد شد. در این انتخابات هفتمین رئیس جمهور ایران برای دوره چهار ساله‌ای که از ۱۲ مرداد ۱۳۸۸ آغاز می‌‌گردد، انتخاب خواهد شد. موقعیت و شرایط ویژه داخلی و خارجی ایران سبب شده‌است که پیش‌بینی نتیجه انتخابات دهم، با اختلاف نظرهای بسیاری روبرو شود. در  نتیجه ما مدیران سایت علاقه به فهمیدن نظر بازدید کنندگان عزیز پیدا کردیم ( نظر سنجی سمت چپ سایت )Save Target As

Download

نظرات()

 
http://www.4malite.com فرمالیته كلیك كن ://www.IraniTopSite.com , ایرانی تاپ سایت http://www.tehranwebs.ir/
ÇÝÒÇíÔ ÈÇÒÏíÏ
ÇÝÒÇíÔ ÈÇÒÏíÏ

Free Advertisement and Traffic Exchange
border="0" ALT="Google" align="absmiddle">